sohbet icon
yoksa boş bırakınız ***sohbet icon

Üyelik gerekmeden yeni insanlarla SOHBETE BASLA
butonuna basarak tanışabilirsiniz.

Aşk Tarifi

Aşk-Sevgi

Harbiaşk nasıl oluyor düşünün bir anlamlı sözler ilemi aşk şiirleri ilemi yoksa güzel sözler mi yada hepsi ile oluyor mu kısaca anlatalım.

Aşkınıza gerçekten nasıl hissettiğinizi anlatmak için biraz ilham kaynağı.

İşte hakkında bir şey aşk  : Bu kelimelere dökmek zor.

Aşk, acıyı ışıl ışıl noktaya götüren duyguları ortaya çıkarır. Aşk, en çılgın ve en şaşırtıcı yeteneklerin bazılarını gerçekleştirmemize ilham verebilir.

Aşk yapabilirsiniz Hiç oldum daha mutlu , oldum daha üzücü Hiç oldum daha kızgın. Bu sizi seçkinleştirebilir ve sizi neredeyse aynı anda sindirebilir.

Hepimiz hemen hemen bir duygu tanıyabilir ederken aslında bu duyguları anlatmaya kelime bulma, sevgi ile ssociated oldukça zor bir emirdir.

İnsanlar, “Seni seviyorum” demek için doğru yolu bulabilmek için yüzlerce yıldır arayıp karnındaki o kelebekleri, karnındaki o sıcak bulanık hisle ve kalpte bir vuruş atarak anlatmaya çalışmak için araştırdılar.

Bildiğimiz bir şey, ister sevgi ister kazansın isterse sevilen ve kaybettiğin her zaman buna değecek olmasıdır.

Varken aşkını ifade etmek için sözel olmayan yollarla bol bulma, mükemmel aşk teklifi  oldukça şaşırtıcı olabilir hissettiğiniz tam olarak ne özetliyor.

Neyse ki, (bizim gibi) bazı dünyanın en büyük sanatçı, şair, müzisyen ve umutsuz romantikler başarmış sevgi sihirli ifade bunları dünya anlamına gelebilir paylaşımı, sözler çok basit ve mükemmel kullanarak.

 

 aşkı tırnak  içinde bulacaksınız, paylaşmak için mükemmel özel biri gerekli . Bu ilham verici ifadeleri kendimiz daha iyi bir yere koyamadık. 

 

Aşk nasıl işliyor …

 

 “En sevgi ruhu uyandıran, bizi daha fazla elde etmeye, kalplerimizde ateşi süsleyen ve aklımıza barış getiren türdür. Sonsuza dek vereceğimiz umudumuz budur”.  

148
KEZ OKUNDU
0
YORUM YAPILDI
Vesaire
21 Aralık 2016

YORUM BIRAKIN

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.