sohbet icon
yoksa boş bırakınız ***sohbet icon

Üyelik gerekmeden yeni insanlarla SOHBETE BASLA
butonuna basarak tanışabilirsiniz.

Aşka Dair Sözler

Aşk-Sevgi

Basit biri değiLim..Gözlerimi kanatırcasına ağladığım gecelerim var, kahkahalara sarılmış anılarım da, herkes kadar dertli, bazılarından fakir, çoğundan zenginim. Küfemde taşıdığım hayallerim, söylenecek şarkılarım, paylaşılacak dostluklarım var. Bilmeyene sevmeyi öğretecek kadar büyük bir kalbim, gidene beddua …edem…eyen dilim var..Yüreğimi korkak büyütmedim ben.”Kaybettiklerim,dağıttığım servetimdir!!!! 

yıllardır aramızda süren bu kin nedir..suçlu olan benmiyim,kabahat sendemiydi?…yaşamayı istedim, o güzel gözlerinde..gönül sensiz olmuyor,bu dargınlıklar neden..?seni arayan gözler..kapanıverdi birden…. 

sevmediğin birine asla ‘seni seviyorum’deme..! içinde olmayan duygulardan varmış gibi söz etme.. kimsenin hayatına kalbini kırmak için girme.. sevgi dolu bakan gözlere asla yalan söyleme çünkü birine verebileceğin en büyük acı, aşık olmadıgın birini kendine aşık etmektir…!!! 

Bugüne kadar yaptığınız şeyleri yapmaya devam ederseniz, bugüne kadar sahip olduğunuz şeylere sahip olmaya devam edersiniz… Eğer farklı şeylere sahip olmak istiyorsanız,farklı şeyler yapmalısınız… 

adımlarını ne kadar büyük atarsan at,gittiğin yolun mesafesi değişmez.ve:yağmurda ne kadar hızlı koşarsan koş,ıslanmaktan kurtulamazsın…. 

Parlamak istiyorsan sönmeyi bilmen gerek
Savaşçının yolunda acıyı sevmen gerek 

 

110
KEZ OKUNDU
0
YORUM YAPILDI
Vesaire
6 Eylül 2016

YORUM BIRAKIN

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.