sohbet icon
yoksa boş bırakınız ***sohbet icon

Üyelik gerekmeden yeni insanlarla SOHBETE BASLA
butonuna basarak tanışabilirsiniz.

Korkuyorum Sana Alışmaktan

Aşk-Sevgi

Şimdi ben sana aşık olurum, olurum da hiç gereği yok. Korktuğumdan falan sanma, şimdi aşkın hiç gereği yok. Görmemek seni daha mantıklısı o yüzden. Şimdi görürsem seni, sana alışırım. Alışırsam sana, seni özlemeye başlarım. Özlemek çok fena adam.

Hiç gereği yok şimdi yüzündeki çizgileri ezberlemenin, gülümserken dudaklarının nasıl şekil aldığını öğrenmeme gerek yok. Sonra sen yanımda yokken olur olmaz zamanlarda aklıma gelir, aptal aptal gülümserim. Hiç gereği yok durduk yere aptal durumuna düşmenin. Yoo hayır korkmuyorum alışmaktan nereden çıkardın.

Hem bak ben sevince çok anaç oluyorum. Sahipleniyorum, durduk yere niye kendini boğasın ki benimle. Ben seni düşünüyorum, ikinci bir anneye ihtiyacın yok sonuçta dimi. Şimdi beni seni merak etmek zorunda bırakma, bana da külfet yani.

Sarılıp uyumayalım boşver. Sonra sen giydiğim tüm ceketlerden daha fazla ısıtınca beni, her üşüdüğümde sana sokulmak isterim. Vücudumuzun dengesini bozmaya hiç gerek yok. Hem o kadar yaklaşırsam kokunu alırım. Sonra beynim o kokuyla seni eşleştirir, ben o kokuyu her duyduğumda seni hatırlarım. Beynimdeki koku testerlarının arasına sende girme, kalabalıklaştıkça daha zor oluyor benim için yaşamak.Aşk şiirleri yaz bana güzel sözler söyle anlamlı sözler kulağıma fısılda sohbet et yüreğimle…

Hem bak bu işin kavga etmesi de var. Tamam belki barışması zevkli bu işin ama şimdi sen bana kızacaksın, ben susacağım. Sonra ben sana laf sokacağım. Çok yorucu işler bunlar. Kavgasız da tadı olmaz aşkın biliyorsun.

Yine söylüyorum korktuğumdan falan değil, ben seni düşünüyorum. Bildiğin baş belasıyım ben, anlamadın mı? Sabrının sınırlarının sınırlarını zorlayıp dururum. Hayır tamam yalan söylüyorum kabul ediyorum. Korkuyorum sana aşık olmaktan, alışmaktan, kokunu hafızama kazımaktan, teninin sıcaklığına alışmaktan.

Hep beynimde sana kurduğum önyargılarımla kalsaydın keşke. Daha fazla tanımaktan seni kaçıyorum. Kendime yasaklıyorum. Aynı şarkıları sevmesek, insanlara baktığımızda aynı şeyleri düşünmesek daha iyi olabilirdi. Senin benim için uygun olmadığını/ortak hiçbir yanımızın olmadığını düşündüğüm zamanlar daha kolaydı. Sanki bunu anlamış gibi birden o kadar çok ortak nokta çıkardın ki, hayır bunu yapma, yapmamalıyım. Aşık olmamalıyım. Kaçmalıyım. Uzağa. Çok Uzağa…

113
KEZ OKUNDU
0
YORUM YAPILDI
Vesaire
27 Ağustos 2016

YORUM BIRAKIN

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.