sohbet icon
yoksa boş bırakınız ***sohbet icon

Üyelik gerekmeden yeni insanlarla SOHBETE BASLA
butonuna basarak tanışabilirsiniz.

Ağrı Sohbet Odaları

Chat | Genel | Sohbet

Ağrı Sohbet Odaları

Ağrı Sohbet Odaları

Ağrı Sohbet Siteleri,Ağrı Chat,Ağrı Mobil Sohbet,Ağrı Arkadaşlık Siteleri,Ağrı Tanışma Sitesi hizmetlerimiz merkezde yaşayan köylerinde ilçelerinde yaşayan ağrılıların tamamına üye işlemlerinin yer almadığı mobil sohbet ve web sohbet girişlerimiz ile  takdim edilmektedir,sitemiz seviyeli sohbetlerin yapıldığı arkadaşlık siteleri olarak hizmette olup dünya genelinden istediğiniz ülkelerden istediğiniz şehirlerden her yaştan çok sayıda bay bayan arkadaş edinme seçenekleriniz bulunmaktadır.

Dostluğun ve arkadaşlığın en samimi,sinin ve güvenilir olarak yaşandığı sohbet sitemiz içerisinde siz değerli ziyaretçilerimize bir çok alanda sunduğumuz kaliteli hizmetler bedava olarak sunulmaktadır,ücretsiz kullanımlarının yer aldığı odalarımıza girmek için üye olma zorunluluğunun bulunmadığı kaliteli mobil arayüzlü ve web arayüzlü girişlerimiz,i elinizde internetin bulunduğu her cihazla kullanarak odalarımıza katılarak yüzlerce bay bayan ziyaretçilerimiz ile tanışarak arkadaş olabilirsiniz.

Ağrı Seviyeli Sohbet Siteleri

Türkiye,nin Türk vatandaşlarının sohbet chat siteleri olarak hizmete açmış olduğumuz sitemiz yabancı ülkelerin tamamını kapsamakta odalarımızda her yaştan bay bayan insanlarımız günlerinin büyük bir bölümünü bizlerle birlikte geçirmekteler ve sitemiz tarafından sunulan canlı radyo yayınlarını dinleyerek oyun yarışma odalarımızda eğlenerek zamanlarını keyifli geçirmekteler odalarımızın tamamı ziyaretçilerimiz için sınırsız sohbete ve eğlenceye açıktır site içerisinde sadece seviyeli olarak sohbet edilerek her konu üzerinden bilgi paylaşımları yapılmaktadır,diğer olumsuz ve seviyesiz sohbetlere açık olmayan sitemiz güvenilir bay bayan arkadaşlık sitesidir.

Ağrı İli Hakkında Bilgiler

Ağrı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir. Adını kısmen sınırları içerisinde bulunan Ağrı Dağından almıştır. İlin doğusunda İran, kuzeyinde Kars, kuzeybatısında Erzurum, güneybatısında Muş ve Bitlis, güneyinde Van ve kuzeydoğusunda Iğdır bulunmaktadır.
Orta Asya’dan gelen kavimlerin Anadolu’ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrıyı bir giriş kapısı olarak gördüklerinden burada çok köklü bir uygarlık oluşturamamışlardır.
Ağrı, il merkezi ile beraber toplamda 8 ilçeden oluşan ve kalabalık sayılmayan bir şehirdir. Ağrı’ya bağlı ilçeler yapılan son nüfus sayımına göre; Merkez, Patnos, Doğubayazıt, Diyadin, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay ve Hamur olarak sıralanmaktadır.

Ağrı hem doğal güzellik hem de tarihi yapılarıyla, turistik açıdan oldukça zengin bir şehirdir. Bölgenin karasal iklimi sebebiyle yaz ayları çok sıcak, kış ayları ise çok soğuk geçmektedir.

Ağrı Sohbet Odaları

Ağrı Sohbet Odaları

38
KEZ OKUNDU
0
YORUM YAPILDI
aSya
27 Haziran 2021

YORUM BIRAKIN

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.