sohbet icon
yoksa boş bırakınız ***sohbet icon

Üyelik gerekmeden yeni insanlarla SOHBETE BASLA
butonuna basarak tanışabilirsiniz.

BİLGİ BANKASI

Sunucu hakkında YARDIM alabileceğiniz bilgiler.

Sohbet odası arkadaşlarınızla veya yabancılarla konuşabileceğiniz, oyun oynayıp radyo dinleyebileceğiniz bir çevrimiçi ağdır.

Kesinlikle evet bilgisayar kullanarak yapılan herşeyi tablet ve telefonlardan da kesintisiz şekilde faydalanabilirsiniz.

Sohbete bağlana tıklayarak sohbet sunumuza girerek sunucuda bulunan Yöneticilere özel mesaj veya OperHelp odasına girerek dile getirebilirsiniz.

Tabi ki bilgi birikiminiz var ise Web işleri yada Sohbet sunucu işlerinde bizlere yardımcı olabilirsiniz.Tek yapmanız gereken bizlerle irtibat kurmanız gerekli.

Sunucumuza ait olan Mirc programını indirip bilgisayarınıza kurmanız yeterli olacaktır.

Sunucumuzda konuşalan paylaşılan hiçbir şey Yasalara aykırı olmadığı sürece hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.

Dilerseniz web üzerinden radyo dinle butonu tıklayarak istek verip radyo dinleyebilirsiniz.Ayrıca sunucuya girip radyo odasından !istek Sanatçı Adı Şarkı ismi Mesajınız şeklinde istek verebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda rahatsız eden kullanıcıdan mesaj almayı engellemek için konuşma penceresinde ki Engelle butonunu kullanmanız yeterli olacaktır. Eğer mIRC programı üzerinden bağlanıyorsanız /ignore Nick komutunu kullanarak yine ilgili rumuzun size mesaj göndermesini engelleyebilirsiniz.

Hakaret, küfür, siyaset, terör propagandası, dil/din/ırk ayrımcılığı gibi diyaloglar kesin olarak yasaklanmıştır. Bunlar dışında her şey serbest :)

#Operhelp odasına girerek sunucu yetkilelerine bildirmeniz durumunda anında cezai işlemler yapılıp sunucudan uzaklaştırılacaktır.

Aklınıza takılan her türlü soru ve görüşlerinizi sohbet odamıza girerek bizlere sorabilirsiniz.