sohbet icon
yoksa boş bırakınız ***sohbet icon

Üyelik gerekmeden yeni insanlarla SOHBETE BASLA
butonuna basarak tanışabilirsiniz.

Amasya Sohbet Odaları

Chat Odaları | Genel | Sohbet Odaları

Amasya Sohbet Odaları

Amasya Sohbet Odaları

Amasya Chat Odaları,Amasya Sohbet Odaları,Harbiask.Com Amasya Sohbet Chat hizmetlerimizle Türkiye,de veya yabancı ülkelerde yaşamakta olan Amasyalı sohbet chat kullanıcıları beylere bayanlara buluşmaları için hizmet vermekteyiz  odalarımız içerisinde seviyeli sohbetlerle dünya genelinden çok sayıda ziyaretçilerimiz günün her saatinde online olarak zamanlarının çoğunu bizlerle geçirerek bedava hizmetlerimizden yaralanırken kendilerine arkadaş çevresi edinmektedirler.

Lezzeti güzel ve tadıyla ünlü Amasya elmasının şehri halkına sitemiz tarafından hizmetlerimiz her zaman kaliteli olarak üyeliksiz mobil sohbet ve web girişlerimizin kullanılarak odalarımıza katılmalarını sağlamaktayız tüm cihazlarla giriş yapacağınız odalarımız canlı radyo yayınları sunan radyo odamız,dır 7/24 online hizmet veren sitemizin radyosu djlerimiz günün her saatinde ziyaretçilerimize Türkçe yabancı isteğe göre yayınlar yapmakta dj arkadaşların seçmiş olduğu şarkılar tarzım değil diyorsanız bununda çaresi radyo odamızdan kendi tarzınızda müzikleri özel istekler yapmaktadır.

Amasya Eğlence mekanları

Sohbet chat sitemiz güvenilir arkadaşlıkların yaşandığı seviyeli sohbet sitesi olarak ziyaretçilerimize eğlence mekanları olarak,ta hizmetler vermekte yazılı sohbet sitemiz içerisinde sohbetlerin Türkçe olarak yapıldığı gibi çok sayıda farklı dallarda hizmetinize açık olan oyun yarışma odalarımızda sorular güncel ve Türkçe olarak eğlenceli vakitler geçirilmesi ve genel kültürlerin,izi arttırmanız için bedava hizmetler sunulmakta.

Eğlence Sohbet Müzik yayınları tamamı her kese bedava olarak hizmetler veren sunucumuz ziyaretçilerimizin diğer arayışlarına,da saygı duymakta sanalda aşk sevgi yaşamak  isteyenler bu herkesin en doğal hakkıdır karşılık buldukları sürece insanlar duygusal ilişki yaşayacakları partnerlerini site kuralımız olan seviyeyi ihlal etmemek şartı ile araya bilirler.

Amasya İli Hakkında Bilgiler

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan bir ildir. Merkez ilçesi Amasya’dır. Bölümü Orta Karadenizdir iç kısmında yer almaktadır. Doğudan Tokat, güneyden Tokat ve Yozgat, batıdan Çorum, kuzeyden Samsun illeri ile çevrilidir.
Yeşil ırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya, 8 bin yılın üzerindeki eski tarihi boyunca krallık başkentliği yapmış, bilim adamları, sanatkarlar, şairler yetiştirmiş, şehzadelerin eğitim gördüğü bir belde olmuştur.

Kurtuluş savaşının başlangıç temelleri de Amasya’da atılmıştır. Amasya, tarihi ve kültürel zenginlikleri yanı sıra, özellikle Yeşil ırmak kıyısına yapılmış Yalı boyu evleri ile dikkat çekmektedir.

Amasya Sohbet Odaları

Amasya Sohbet Odaları

Sohbete Giriş İçin Tıkla

35
KEZ OKUNDU
0
YORUM YAPILDI
aSya
28 Haziran 2021

YORUM BIRAKIN

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.