sohbet icon
yoksa boş bırakınız ***sohbet icon

Üyelik gerekmeden yeni insanlarla SOHBETE BASLA
butonuna basarak tanışabilirsiniz.

Facebook Sohbet

Genel

mobil sohbet

Seviyeli sohbet etmek için sunulan sosyal medya alanları arasında Facebook sohbet var. Anında giriş yapın.

Elbette Facebook üzerinden sohbet etmeniz için hesabınız olması gerekmiyor. Facebook sohbet sayesinde dilediğiniz gibi arkadaşınız olan kişiler ile konuşabilirsiniz. Gizlilik ayar durumuna göre sizin diğer kişilere mesaj atma durumunuz kısıtlanabilir. Bunun için direkt olarak kısıtlama olmadan konuşmanın gerçekleşmesi için direkt olarak arkadaş olmanız önerilir.

Üyelik işlemi için herhangi bir ücret alınmaz. Direkt olarak hesabınızı oluşturmak için mail adresi, isim soy isim gibi bilgilerin verilmesi yeterlidir. Ardından hesabınız açılır. Direkt olarak sohbet ağı üzerinden dilediğiniz gibi konuşma imkanı bulacaksınız.

Facebook Mesenger

Sohbetin çok daha kolay hale gelmesi açısından oluşturulan uygulamayı da değerlendirebilirsiniz. Mobil üzerinden size büyük fırsat sunar. Aynı zamanda bu alandan görüntülü konuşma yapma imkanı da verilir. Sunulacak olan bu seçenek sayesinde, direkt olarak konuşmanın keyifli bir hal alması söz konusu.

Anında sohbet;

Ücretsiz olan bu uygulama sayesinde Facebook sohbet için Messenger üzerinden dilediğiniz gibi hareket edin. Dilediğiniz kişi ile görüntülü konuşma konusunda size fırsat sunar. Bu uygulama ile telefondan dilediğiniz zaman konuşma yapabilirsiniz.

Anında bildirim;

Uygulama sayesinde aynı zamanda anında bildirim alma konusunda da fırsat tanınır. Direkt olarak anında bildirim gelir ve sizinle konuşmak isteyenler olması durumunda haberdar olursunuz. Bunu gözden çıkarmadan sunulacak olan seçenekleri değerlendirmek sağlanır.

Facebook Görüntülü Sohbet

Dilerseniz anında yapacak olduğunuz görüşmenin çok daha keyifli olmasını sağlamak açısından direkt olarak görüntülü olarak sohbet edin. Bunun için sunulacak olan seçenekler var. Direkt olarak kişi ile konuşurken üst bölümde yer alan kamera logosuna tıklamanız durumudna karşı tarafa istek gider. İsteğin kabul edilmesi halinde direkt olarak konuşma başlar. İnternet bağlantı olması halinde bu şeklide bir görüşme en hızlı ve kolay şekilde tamamlanır. Facebook sohbet fırsatını kaçırmamak adına sunulacak olan bu seçenekleri değerlendirin. Seviyeli sohbeti en hızlı şekilde hizmet verilmesinin yanı sıra dilediğiniz gibi hareket etmeniz de mümkün olacak. Hem güvenli hem de keyifli sohbet edeceksiniz.  

1.061
KEZ OKUNDU
0
YORUM YAPILDI
Vesaire
10 Mayıs 2020

YORUM BIRAKIN

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.