sohbet icon
yoksa boş bırakınız ***sohbet icon

Üyelik gerekmeden yeni insanlarla SOHBETE BASLA
butonuna basarak tanışabilirsiniz.

Bir kadın nedir biliyor musun ?

Aşk-Sevgi

Aşk şiirleri yazsan da güzel sözler söylesen de anlamlı sözler hitap etsen de bir kadın nedir bilmiyorsan gerisi teferruat.

Bir kadın çocuktur aslında:

Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şevkati göstermesini de ister. Bir çoçuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını. Ama hiçbir kadın çocuk muamelesi gormek istemez. Söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini , dikkate alınmasını ister. Yani bir kadının çoçukluk yapmasına izin vereceksiniz ama onu asla bir çocuk olarak görmeyeceksiniz.

Bir kadın güçlüdür aslında

Hatta erkeklerden çok daha güçlüdür. Ama bu gücünü her zaman ortaya koymasını sevmez. isterki erkeğin gücü kendisine huzr versin .Kendi kendine yapabileceği şeyleri bile erkeğin yapmasını bekler . Böylece hem daha kadın olduğunu hissedecektir hem de erkeğinin ne kdar güçlü olduğunu görecektir.Ancak kadını gücünü göstermek istediğinde onu engellemeyezsiniz. Yapmak istediği bir şey varsa yapar.

Bir kadın sevgilidir aslında

İçinde her zaman sevgiyi taşır .Sevdiklerinden kolay kolay ayrılmaz. Kolay kolay kıramaz sevdıklerını.Bir kadının tam anlamıyla sevebilmesi için yüreğinin kabul ettiğini beyninin kabul etmesi gerekir. Ve sevmezse onu sevmeye asla zorlayamazsınız. Belki kolayca yüreğine girebilirsiniz. Ancak beyninde yer etmemişseniz her an terk edilebilirsiniz. Svmediği halde terk ermeyen kadınlarda var elbette. Bunun nedeni ise engelleyemedikleri ” acıma” duygusudur. 

Bir kadın yanlızdır aslında

Hiç bir kadını bütünüyle elde edemezsiniz.Kendisine ait bir dünyası vardır ve hep orada yanlızdır. O dünyaya kimsenin girmesine izinvermez. Yanlızlık onun sığınağıdır. O sığınağa ne zaman gireceğine ne kadar kalacağına hep kendisi karar verir. Sığınaktayken oradan çıkmaya zorlarsanız sonsuza kadar kaybedebilirsiniz.Hiç bir anahtar sığınağa ait o dünyanın kapısını o istemeden açamaz.

Bir kadın çılgındır aslında.

Neler yapabileceğini biz erkekler maalesef hayal bile edemeyiz. Yaratıcılığının sınırı yoktur. Ama bunu ortaya cıkartmak için hayatının erkeğini bekler. Horatça harcamaz yaratıcılığını ; damla damla gerektiğinde kullanır. Bir kadının gerçek erkeği olmayo başarabilmişseniz cok sanslısınız demektir. Çünkü yaşamınız asla sıradan olmayacaktır.

Bir kadın hayattır aslında.

Çünkü hayatın içinde olan herşey ancak kadınlar olduğunda anlam kazanıyor. Yemek yemek su içmek bile .Birkadının elınden içtiğiniz su ile kendi kendinize bardağı doldurup içtiğiniz su arasındaki lezzet farkını anlayabiliyormusunuz?

153
KEZ OKUNDU
0
YORUM YAPILDI
Vesaire
31 Ağustos 2016

YORUM BIRAKIN

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.