sohbet icon
yoksa boş bırakınız ***sohbet icon

Üyelik gerekmeden yeni insanlarla SOHBETE BASLA
butonuna basarak tanışabilirsiniz.

Bir Kadın Vardı

Aşk-Sevgi

Bir kadın vardı;

Kirpik uçlarından dudaklarına inmek en az üç gün sürerdi. Dudakları yangın, dudakları infaz, beni ne zaman öpse aklım ellerimde titrerdi. Gözlerinde iki ton, biri masal diğeri gerçek. Ve Siyah o günlerde çok eğlenceli bir renkti.

Bir kadın vardı;
Kelimeler cümle içlerinde terlerdi,harfler bilirim ağzından çıkarken nemli, heceler endişeli, sesler..Beni en az üç nokta severdi.Şarkılar o konuşunca en güzel yerlerinde biterdi.

Bir kadın vardı;
Ellerinde depremler, uzattığı tırnaklarında törpülenmiş fay hatları üşümüş parmaklarında halk sabahı endişeyle beklerdi. İnceymiş parmakları elimi tutsa 7.4 sallanırdı içim. Hiç üzülmedim içimde ölen geçmişim için..

Bir kadın vardı;

Saçlarının hammaddesi bir meleğin sesiydi. Ensesinin üzerine düşen gölgesinde dinlenmek her halimin dingin büyüsüydü. Alnının üzerinden sızıp göz altına kadar inen tek teli için çok uykular katlettim ve ben o cinayetleri kararmış göz torbalarının üzerinde onunla birlikte seyrettim..

Bir kadın vardı;

Sevilmek içindi, kendini yitik bir şehirde terk etti. İçinde uyku hapları, içinde antidepresanlar kişisel meseleleri bütün kimyasal hapları bünyesinde misafir etti. Biraz xanax biraz belirsizlik kendimi kendine zehir etti. Ne yazık ki aşırı doz onu bir kez bile öldürmedi. Kendini cevapsız telefon aramalarının geç kalışlarında farketti..

Bir kadın vardı;

Beni sevdi.Onunla kavga etmek bütün ülke meselelerine bedeldi. Geç kalan yatırım ortaklıklarının, hiç yerine getirilmemiş dini zorunlulukların ve son sözünü söylememiş bütün kitapların içinde adı mutlaka iki üç kez geçerdi.

Bir kadın vardı;

Özlenmekteydi. Bunu biliyor olmanın verdiği düşünceyle içinde beklemek geçen bir şarkıya denk geldi mi, mutlaka iki kez üst üste dinlerdi. Enstrüman o kadar da mühim bir gereç değildi. Bütün notalar aynı şeyi söylerdi..

Seni özledim..

Bir kadın vardı;

Onu sokakta görenler bir çift bakışın getirebileceği bütün intiharların eşiğinden dönerdi. Beni böyle bir hayatta kalmanın son kelamı içinde terk etti..

Hoşça kal..

Yüzümde yüzünü görecek olmamın eminliği içinde bana sağlığım hakkında güzel şeyler söyledi..

Kendine iyi bak..

Bir kadın vardı;

Tarihin en büyük yalanını gözlerimin içine bakarak söyledi..

Görüşürüz..

91
KEZ OKUNDU
0
YORUM YAPILDI
Vesaire
3 Ocak 2017

YORUM BIRAKIN

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.